[{"2021-09-27":[{"algus":"2021,09,27,19,15,00","lopp":"2021,11,22,20,15,00","taidetud":"6","vaba":3,"stuudio":"1","treeneriNimi":"Gabriele","trenniNimi":"Stretching","trenniNid":"3728","trenniKirjeldusNid":"20","registered":0,"waitinglist":null}]},{"20":{"image":"https:\/\/www.flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/stretch1_0.png"}}]
Tuuli
Lapsepõlves on Tuuli proovinud ratsutamisele lisaks erinevaid tantsulisi spordialasid nagu ballett, showtants ja cheerleading aga kuna väikeses külas oli võimalusi trenni tegemiseks siiski vähe jäid need pikaks ajaks pausile, kuni Tuuli teismeliseks sai. Praeguseks ajaks on ta jälle mitu aastat ratsutamisega tegelenud.
 
2017 aastal pärast pikka spordipausi osales ta Tough Viking Helsinki võistlusel, Tuuli alustas trenniga põhimõtteliselt nullist vaid natuke üle kuu aega enne võistlust, aga läbis edukalt terve raja. See eneseületus tõi talle palju julgust ja huvi spordi vastu tärkas taas. Tuli soov panna ennast proovile ning nii leids ta enda jaoks postitantsu. Postitants viis Tuuli sujuvalt üle hammocki ja rõnga maailma. 2018 aasta kevadest ongi ta peamiselt tegelenud hammockiga. Tänaseks on hammock Tuulile kujunenud nii tähtsaks, et ilma ei oskaks vist enam elada. Kõige rohkem paelub teda selle tantulisus - kuigi tegemist on rohkelt jõudu ja kehakontrolli nõudva spordiga, on see samas ka justkui õhus tantsimine. Kangal tantsides sa unustad ära et sa üldse rasket trenni teed ja keskendudki ainult ennast muusika saatel väljendama. 

Tuuli on osalenud erinevatel worksopidele, näiteks Iván Keimi Aerial Dance meistriklassis ning on ise ka mõned workshopid pidanud. Nüüd 2020 Mais alustasin ta ka personaaltreeneri koolitusega.