[{"2022-01-20":[{"algus":"2022,01,20,17,30,00","lopp":"2022,01,20,18,30,00","taidetud":"3","vaba":7,"stuudio":"2","treeneriNimi":"Krista","trenniNimi":"Pole FIT","trenniNid":"4487","trenniKirjeldusNid":"815","registered":0,"waitinglist":null}]},{"815":{"image":"https:\/\/www.flightclub.ee\/sites\/default\/files\/large-class-picture\/polefit.png"}}]
Peopaketid

Tüdrukuteõhtu sobib suurepäraselt esmakordseks postitantsu trenniks! Sõbrannadega koos saate meie juures privaatses ja hubases saalis õppida selgeks esimesed postitantsu sammud. Me muudame trenni olemust just teie soovide järgi, olgu see siis seksikas koreograafia tantsu näol või postitantsu baaselementide omandamine.

Meie treenerid on läbinud asjakohaseid koolitusi, et teie trenn oleks turvaline ja lõbus. Saame väga hästi aru, et tüdrukuteõhtu raames läbiviidav tund on oma olemuselt vaba kulgemisega ning meie jaoks on oluline just see, et teie ennast mõnusalt tunneksite.

Kirjuta meile oma soovi kuupäev ning kellaaeg ja me saame juba täpsema plaani kokku leppida!

Kirjuta meile

Kuld / 2h / 200€

Teie kasutuses on 2 tundi saali aega koos personaalse treeneriga. Aja kasutust saate soovi korral ise organiseerida aga enamasti oleme esimene tund aega õppinud kava/elemente ning ülejäänud tund jääb teil sättimiseks, pildistamiseks. Meie poolt on teile kingituseks pudel vahuveini (mille saate avada peale trenni) ja kinkekaart pruudile kahe rühmatrenni pääsmega. 

Hõbe / 1,5h / 150€

Teie kasutuses on 1,5h saali aega koos personaalse treeneriga. Viime läbi 1h postitantsu trenni ning ülejäänud 30 min on vaba aeg mida saate kasutada pildistamiseks, filmimiseks ja sättimiseks. Meie poolt saab pruut kingiks kinkekaardi 1x rühmatrenni pääsmega.

Pronks / 1h / 100€

See pakett on teile, kui päeva tempo on veidi kiirem. Viime läbi eratrenni teie seltskonnale mis kestab 50 minutit, 10 minutit on piisav aeg riiete vahetamiseks ja grupipildi tegemiseks. Trenni ülesehitus on loodud just teie soovide järgi. Kas soovite tantsida või pigem posti põhielemente õppida, mõlemad sobivad tüdrukute õhtusse suurepäraselt. 

Korduma Kippuvad Küsimused

Mis me trenni selga peame panema?
Tavaliselt on postitantsu tundi vaja jalga panna lühikesed püksid (üles sobib lihtne trenni topp). Trenn toimub kas sokkides või paljajalu, tänavakingades palume saali mitte tulla. Juhul, kui te soovite koreograafia tundi, siis võite jalga panna ka pikad püksid, sest sel juhul te postile ei roni.  Trenni ajaks eemaldage kõik ehted, eriti just sõrmused. Kaasa võite võtta väikesed rätikud, millega käsi ja posti puhastada ning veepudel.

Kas me saaksime lasta ainult pruudil tantsida ning ise pealt vaadata? Kas hind oleks siis soodsam?
Paketi hind sellest ei olene, kui mitu inimest kaasa tantsivad. Me kindlasti ei soovita sellist varianti, kus pruut peab üksi tantsima ja teised pealt vaatavad. Selline ülesehitus võib pruudile pigem ebameeldiva kogemuse jätta. Koos sõbrannadega on trenn kindlasti palju meeleolukam!

Kas me saaksime postitanstu asemel mõnda muud trenni teha?
Jah, kindlasti! Te võite meie tunniplaanist valida ükskõik millise trenni, mis teid kõnetab.

Kas võime enda fotograafi kaasa võtta?
Jah, ja kui raatsite meiega ka pilte jagada, oleksime väga rõõmsad ;)

Kas tohime oma alkoholi kaasa võtta?
Enne trenni palume alkoholi mitte tarvitada! Juhul, kui teiega on osalised, kes trenni kaasa ei tee, siis ei keela me alkoholi tarvitamist aga treening ja alkohol kokku ei sobi.